İşe Alım ve Yerleştirme

Personel seçimi yaparken sizi zamandan, masraftan ve risklerden kurtarmak adına işe alım süreciniz HRD tarafından yürütülür. Kariyer portallarına ilan vermek, CV incelemek, saatlerce mülakat görüşmeleri ve referans kontrolü yapmak yerine aradığınız nitelikteki insanları, uzman ekibimiz size beklentilerinizi karşılayacak ve kurum kültürünüze uygun adayları bulmak için hızlı hareket ederek doğru adayları şirketinize kazandırıp ilerlemekteyiz.

İşgücü Talebinin Yöntemleri: İşletmenize en uygun olan sayısal yöntemle işgücü planlamanızı yargısal yöntemlerden uzak tutarak personel maliyetinizi minimize ediyoruz.

Gerçek Personel İhtiyacı Belirleme: Eksik pozisyon belirlenirken şirketinizin ihtiyaç duyduğu gerçek personel ihtiyacı analizi üretim veya hizmet standartlarınıza uygun şekilde belirliyoruz.

Ek Personel İhtiyacı: Dönemsel veya mevsimsel işlerinize uygun ek veya yedek personel ihtiyacınız saptıyoruz.

Doğru İşe Doğru İnsan: Şirketinize en uygun adayı bulmak için işe alımlarda kişi ister beyaz ister mavi yakalı olsun; bir çok yazılı ve psikolojik testten geçiriyoruz. Teknik mülakata ise firmanızdan ilgili pozisyon yöneticisiyle yapıyoruz.

Yetenek Yönetimi: İK sistemlerinin en trend konusu olan yetenek yönetimini gerçekleştirirken, işletmenizin içerisinde mevcut ve yeni alımlarda profesyonel destek sunuyoruz.